Investiční odborníci

Daniel Gladiš

Daniel Gladiš

CEO, Vltava Fund

Daniel Gladiš, CFA vystudoval VUT Brno. V letech 1993-1998 byl ředitelem společnosti Atlantik finanční trhy, a.s., člena Burzy cenných papírů Praha, kterou založil. Pracoval pro zahraniční institucionální investory. V letech 1999-2004 byl ředitelem ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s. a podílel se na akvizicích tří český penzijních fondů. V roce 2004 založil investiční fond Vltava Fund SICAV, jehož je dodnes directorem. Vltava Fund je hodnotově orientovaný, v souladu s fundamentální analýzou spravovaný, investiční fond kvalifikovaných investorů. Daniel Gladiš je autorem knihy Naučte se investovat.

Publikované články

23 10
Co čekat od účasti na 1. České investiční konferenci?

V rozhovoru Daniela Gladiše pro Fondshop naleznete odpovědi na otázky, co je cílem konference nebo co můžete čekat od účasti na konferenci.  Odkaz na celý rozhovor. Na 1. Českou investiční konferenci se registrujte na tomto odkazu.

admin
11 12
Proč vidí Daniel Gladiš potenciál v BMW?

Rozhovor Daniela Gladiše z Vltava Fund v prosincovém vydání Vantage Investment Research o tom, jaké největší investiční chyby se v minulosti dopustil, proč vidí potenciál v BMW nebo jak se mu daří se soustředit na čtyři hlavní investiční kritéria. Rozhovor (začátek na 13. straně) ke stažení zde >>> Vantage Investment Research

admin

Následující akce

více

Poslední akce

více

Seznamte se s investičními odborníky

Partneři